Hi-Fi

obrazek grupyHi-Fi (high fidelity) to określenie parametrów jakościowych urządzeń zdolnych do wielokrotnego zapisu i odtworzenia dźwięków w taki niemal sposób, w jaki słyszymy je w naturze. Hi-Fi to urządzenia najwyższej jakości, dla wyjątkowo wymagających.

Aby pomóc Państwu w wyborze udostępniamy nasz unikalny system doboru - megaekspert
Grupa Hi-Fi zawiera 2 kategorii
Amplitunery stereo - 1 produktów
Amplituner stanowi podstawowy element prostszych zestawów muzycznych. Zawiera on zestaw gniazd wejściowych i wyjściowych. Wejściowe to gniazda do podłączenia innych źródeł dźwięku, takich jak magnetofon, gramofon, odtwarzacz CD i ewentualnie wejście mikrofonowe oraz uniwersalne. Do wyjściowych należą gniazda do przyłączenia zespołów głośnikowych oraz urządzeń zapisujących, takich jak magnetofon. W zestawach muzycznych wyższej klasy dąży się do rozdzielenia tunera i wzmacniacza. Rozdziela się nawet wzmacniacz, umieszczając wzmacniacz końcowy w zespołach głośnikowych.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Tunery - 1 produktów
Tuner to urządzenie, które ze złożonego sygnału wejściowego wybiera ten jeden, na podstawie którego konstruowany jest obraz lub dźwięk.Często poprzez tuner rozumie się kartę telewizyjną albo inne urządzenie, które potafi przekształcać sygnał analogowy (S-Video, Composite) na cyfrowy.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane