PD1200AV
numer katalogowy: PD1200AV-XJ
Nasza cena
(Brutto) 169.00zł (Oszczędzasz:37.15zł)
Wysyłka »Natychmiast
Darmowa dostawa
Jeśli planujesz większe zakupy zapytaj o ofertę specjalną!
Zadaj nam pytanie Zadaj nam pytanie
produkt jest już wśród porównywanych Do porównania
1 produktów
Do przechowalni
Wydrukuj opis
Kupuj na raty... z domu!
Przelicz raty Podaj ilość rat:
4.20
Orientacyjna rata
miesięczna tylko:
Podana wyżej opłata dotyczy dostawy firmą kurierską.
Dla drobnych produktów dostępna jest także opcja:
Dostawa do paczkomatu za jedyne 9,99 złotych! (do wyboru w trakcie składania zamówienia)
Uwaga! Przy zakupie większej ilości produktów koszt będzie na pewno niższy!
Uwagi dodatkowe »
zdjęcie produktuTen produkt możesz nabyć w korzystnej promocji: "SALE w Megamedia"
Sprzątamy SALE wyprzedaż
Zobacz regulamin promocji »
Opis produktu
(!)Uwagi do promocji
Promocja! Obowiązuje do odwołania.
Najważniejsze cechy produktu
12V, Flexi - wąż gietki, poj. 400ml, 1060l/min, funkcja Cyclonic
Parametry techniczne
Napięcie zasilania
12 V
Wydajność zasysania
1060 l/min.
Moc zasysania
12.5 W
Długość przewodu zas.
5 m
Gwarancja
24 m-ce
Producent
Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
Black & Decker Str. 40
D-65510 Idstein
Germany
Największe zalety
Odkurzacz samochodowy Dustbuster(R) Flexi, 12V
PD1200AV
  • Specjalny, długi wąż pozwalający dosięgnąć do wszelkich zakamarków samochodu
  • Połączenie końcówki szczelinowej z miękką szczotką
  • System odwirowywania kurzu Cyclonic(TM) utrzymuje filtr w czystości przez długi czas
  • Pokrętło oczyszczania filtra - łatwe "otrzepywanie" pyłu z filtra
  • Transparentny pojemnik na kurz, dzięki czemu wiesz kiedy go opróżnić
  • Torba mieszcząca odkurzacz oraz akcesoria - wszystko w jednym miejscu
  • Przewód zasilający o długości 5 m pozwala na czyszczenie wszelkich miejsc wraz z bagażnikiem
  • Wtyczka do typowego gniazdka samochodowego 12 V
Wyposażenie standardowe
  • Końcówka szczelinowa ze szczotką
  • Końcówka dysza szczelinowa
  • Torba na odkurzacz
Dane techniczne
  • Napięcie zasilania 12 V
  • Moc zasysania (W) 12.5 W
  • Podciśnienie zasysania 400 mm słupa wody
  • Zasysane powietrze 1060 l/min
  • Objętość pojemnika na kurz 560 ml
  • Czas pracy 30 min
  • Filtr wyjściowy Tak
  • Akcesoria w zestawie Tak
  • Działanie typu Cyclonic(TM) Tak
  • Pokrętło do czyszczenia filtra Tak
  • Długość przewodu zasilającego 5 m
  • Kolor Szaro-czerwony
Dodatkowe funkcje
12.0V, Flexi(TM)- wąż gietki, poj. 400ml, 1060l/min, funkcja Cyclonic(TM), końcówka szczelinowa, worek z siatki do przechowywania