Zmywarki

obrazek grupyZmywarkę do zabudowy możemy łatwo połączyć z meblami kuchennymi- na rynku dostępne są modele o szerokości 45 cm i 60 cm, dostosowane do naszych potrzeb. Również panele sterowania dostosowane są do naszych wymagań- tradycyjne, zewnętrzne, dostępne w kilku kolorach, bądź zintegrowane, ukryte wewnątrz zmywarki, które umożliwiają całkowite zabudowanie zmywarki frontem meblowym. Zmywarki do zabudowy posiadają standardowo ok. 5 programów podstawowych i zakres temperatur od 40° do 70° oraz funkcje dodatkowe takie jak: połowa wsadu, dodatkowe zraszanie, opóźniony start, sygnalizacje końca cyklu zmywania. Posiadają również system zabezpieczeń przed zalaniem oraz blokadę przed przypadkowym otwarciem podczas mycia naczyń.

Aby pomóc Państwu w wyborze udostępniamy nasz unikalny system doboru - megaekspert
Grupa Zmywarki zawiera 3 kategorii
Zmywarki 60cm - 66 produktów
Zmywarka do zabudowy szerokości 60 cm pomieści maksymalnie 12 kompletów naczyń. Do wyboru mamy modele z zewnętrznym panelem sterowania lub zintegrowanym, na brzegu drzwiczek zmywarki. Przy panelu zintegrowanym mamy możliwość całkowitej zabudowy zmywarki frontem meblowym, a niektórych modelach zastosowano ozdobne drzwiczki, np. z dekoracyjną rączką. W zmywarkach tych zastosowano rozwiązania takie jak możliwość regulacji górnego kosza, dodatkowe uchwyty do mycia blach, długich noży, wysokich kieliszków, srebrnych sztućców. Zmywarki wyposażone są w funkcje takie jak np. połowa wsadu, sterowanie doborem ilości wody i detergentu w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, funkcje ochrony delikatnego szkła, zakres temperatur od 40° do 70°C, funkcję naprzemiennego mycia, zraszanie, turbosuszenie. Zmywarki wyposażone są w wielostopniowy system ochrony przed zalaniem, blokadę przed przypadkowym otwarciem i uruchomieniem przez dzieci.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje Nowości
Najczęściej sprzedawane


Zmywarki 45cm - 19 produktów
Zmywarka do zabudowy szerokości 45 cm pomieści maksymalnie 9 kompletów naczyń. Do wyboru mamy modele z zewnętrznym panelem sterowania lub zintegrowanym, na brzegu drzwiczek zmywarki. Przy panelu zintegrowanym mamy możliwość całkowitej zabudowy zmywarki frontem meblowym, a niektórych modelach zastosowano ozdobne drzwiczki, np. z dekoracyjną rączką. W większości modeli zastosowano oszczędne przepływowe ogrzewacze wody. Zmywarki wyposażone są w funkcje takie jak np. połowa wsadu, sterowanie doborem ilości wody i detergentu w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, funkcje ochrony delikatnego szkła, zakres temperatur od 40° do 70°C, funkcję naprzemiennego mycia, zraszanie, turbosuszenie. Zmywarki wyposażone są w wielostopniowy system ochrony przed zalaniem, blokadę przed przypadkowym otwarciem i uruchomieniem przez dzieci. W wielu modelach możemy regulować wysokość górnego kosza, ponadto zmywarki wyposażono w dodatkowe uchwyty do mycia blach, kieliszków, długich noży czy sztućców.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Środki chemiczne do zmywarek - 9 produktów

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


INFOLINIA:71 780 77 77
8:00-18:00