Kuchnie

obrazek grupyZapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy produktowej Kuchnie. Obecnie na rynku dostępne są nie tylko tradycyjne kuchnie elektryczne czy gazowe- istnieje wiele innowacyjnych połączeń obu tych technologii. Bardzo popularne są połączenia kuchni z tradycyjną płytą gazową i nowoczesnym piekarnikiem elektrycznym wyposażonym w tak przydatne funkcje jak np., termoobieg (czyli równomierne rozłożenie gorącego powietrza w całym piekarniku), czyszczenie katalityczne ( system, który zwęgla resztki potraw i umożliwia łatwe czyszczenie, bez konieczności szorowania piekarnika wewnątrz), termosonda ( urządzenie pozwalające mierzenie temperatury wewnątrz potrawy).Piekarniki posiadają również tzw. zimne drzwi (szyba zewnętrzna nie rozgrzewa się nawet przy bardzo gorącym piekarniku) oraz blokadę przed przypadkowym otwarciem przez dzieci. Nowoczesne płyty gazowe posiadają automatyczne zapalacze w pokrętłach oraz zabezpieczenie przed wypływem gazu. Ciekawym połączeniem jest również płyta ceramiczna i piekarnik elektryczny. Płyty te charakteryzują się niewielkim zużyciem energii ( wiele z nich może wykorzystywać tzw. ciepło resztkowe do podgrzewania potraw) i większą wydajnością- niektóre z nich mają rozszerzone pola np. specjalnie przystosowane dla brytfanny lub tzw. strefę szybkiego grzania. Płyty ceramiczne są łatwe do utrzymania w czystości ze względu na swoja gładką powierzchnię. Większość z nich posiada automatyczne wyłączniki i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Aby pomóc Państwu w wyborze udostępniamy nasz unikalny system doboru - megaekspert
Grupa Kuchnie zawiera 7 kategorii
Kuchnie elektr. z płytą indukc. - 36 produktów

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Kuchnie elektr. z płytą ceram. - 12 produktów
Nowoczesne kuchnie elektryczne oferowane są w 3 wariantach- tradycyjne płytki elektryczne +piekarnik elektryczny, połączenie płyty ceramicznej z piekarnikiem elektrycznym lub wariant droższy- kuchnia elektryczna z płyta indukcyjną. Zwykle w kuchenkach występują płyty w 4 polami grzewczymi ( dostępne są również droższe modele z płytą indukcyjną- wtedy rozszerzone o dodatkowe, piąte pole). Do wyboru są również różne szerokości kuchni: standardowe 50cm i 60 cm oraz szersze ( z płytą indukcyjną z 5 polami grzejnymi). Wiele modeli wyposażono również w wygodne szuflady do przechowywania naczyń. Nowoczesne kuchnie są energooszczędne (nawet modele z tradycyjnymi czterema płytkami grzewczymi) i łatwe do utrzymania w czystości- w wielu piekarnikach zastosowano wewnątrz emalię łatwoczyszczącą (tzw. EcoClean), w niektórych modelach istnieje możliwość zdejmowania drzwi, co ułatwia dostęp do wszystkich poziomów piekarnika. Piekarniki w kuchniach elektrycznych wyposażone są w grill, termoobieg, rożen, opiekacz, oświetlenie, termoregulator, podwójne lub potrójne szyby, wentylator chłodzenia.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Kuchnie elektr. z płytą gazową - 84 produktów
Nowoczesne kuchnie elektryczno-gazowe to połączenie płyty gazowej z piekarnikiem elektrycznym. Dostępne są tradycyjne płyty oraz płyty nowego typu- palniki umieszczone są na blacie szklanym (witroceramicznym). Oprócz tradycyjnych szerokości, 50 cm i 60 cm, producenci oferują także droższe modele- nawet z 6 palnikami i 2 piekarnikami. Kuchnie sterowane są manualnie bądź elektronicznie. Wiele modeli wyposażono w szuflady do przechowywania naczyń. Płyty posiadają zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu oraz elektroniczne zapalacze gazu w pokrętłach bądź przyciskach. Piekarniki wyposażone są w termoobieg, rożen obrotowy, grill, wentylator chłodzenia, termosondę, termostat. Dla naszej wygody w piekarnikach stosowana jest emalia łatwoczyszcząca lub wkłady katalityczne, prowadnice teleskopowe. Dla bezpieczeństwa drzwi piekarników są podwójnie lub potrójnie szklone, stosuje się również tzw. zimne drzwi (czyli chłodny front piekarnika nawet przy bardzo wysokiej temperaturze pieczenia).

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości Najczęściej sprzedawane


Kuchnie gazowe - 1 produktów
Tradycyjne kuchenki gazowe oferowane są w dwóch szerokościach 50 cm i 60 cm. Oferowane są w kolorze białym i stalowym (inox). Niektóre modele wyposażono w szufladę do przechowywania naczyń. Zapalarki elektryczne umieszczono w pokrętłach lub przyciskach. Kuchnie te wyposażone są w zabezpieczenia przeciwwypływowe ( w palnikach lub piekarniku- niektóre modele mają zabezpieczenia i w płycie i w piekarniku). Piekarniki wyposażone są w termoobieg, termoregulator, termosondę, opiekacz, rożen, minutnik, niektóre modele wyposażono w prowadnice teleskopowe.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Kuchnie zintegrowane - 8 produktów
Zestawy kuchenne to minikuchnie, czyli połączenie chłodziarko-zamrażarki, płyty elektrycznej, zlewozmywaka i szafki kuchennej, idealne do małych mieszkań. Inne rozwiązanie to zestawy typu "3 w 1", czyli płyta gazowa lub ceramiczna w połączeniu z piekarnikiem i zmywarką.

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Środki chemiczne do płyt ceramicznych - 2 produktów

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


Środki chemiczne do powierzchni INOX - 1 produktów

System doboru:

megaekspert

Zobacz także:

Promocje
Nowości
Najczęściej sprzedawane


INFOLINIA:71 780 77 77
8:00-18:00