Oczyszczacz powietrza HB najczęściej sprzedawany, top
AirFree E80

Cena rekomendowana: 899.00 zł


Nasza cena
(Brutto) 769.00zł (Oszczędzasz:130zł)

Dostępność »3-5 dni robocze

Darmowa dostawa

Kupujesz więcej - kupujesz taniej!
Jeżeli masz zamiar kupić conajmniej 3 produkty i wartość zamówienia przekroczy 5000 zł

Zapytaj nas o lepszą ofertę!

Twoje dane kontaktowe

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Dodatkowe uwagi lub pytania

Preferowana forma kontaktuCzy chcesz być informowany o promocjach i nowościach w galerii Megamedia.pl?

« powrót

Koszt dostawy: 0.00 zł

Podana wyżej opłata dotyczy dostawy firmą kurierską.

Dla drobnych produktów dostępna jest także opcja:
Dostawa do paczkomatu za jedyne 9,99 złotych! (do wyboru w trakcie składania zamówienia)

Uwaga! Przy zakupie większej ilości produktów koszt będzie na pewno niższy!

Wycena kosztów dostawy polega na sumowaniu łącznej wagi paczek i wyznaczeniu odpowiedniej stawki z tabeli opłat. Koszt dostawy dla przesyłek wielopaczkowych zostanie wyliczony w trakcie składania zamówienia.

Dostawa na terenie Wrocławia i okolic jest realizowana naszym transportem. Zapytaj handlowca o koszty dostawy na tym terenie.
Uwagi dodatkowe »

Opis produktu
Najważniejsze cechy produktu
biały, do max 32m2, 48W, bezgłośny,

Parametry techniczne
Moc
48 W

Kubatura pomieszczenia
32 m2

Wysokość
265 mm

Waga
1.09 kg

Gwarancja
24 m-ce

Największe zalety
E80

Airfree E80 zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 32m2.

Airfree jest naturalnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na astmę, choroby układu oddechowego oraz alergię na pleśń. Eliminuje roztocza, bakterie, grzyby, wirusy, pyłki, alergeny zwierząt domowych i inne mikroorganizmy z powietrza.

Codziennie miliony wirusów, bakterii i grzybów, wywołuje groźne dla życia i zdrowia choroby. Obecne na rynku oczyszczacze powietrza nie są w pełni skuteczne, nie przechwytują najmniejszych wirusów i bakterii. Airfree E80 jako jedyny oczyszczacz niweluje większość mikroorganizmów z powietrza.

Powietrze zasysane jest na zasadzie konwekcji, a drobnoustroje zostają spalone. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie ceramicznego rdzenia znajdującego się wewnątrz oczyszczacza, rozgrzanego do ok. 200?C. Powietrze po oczyszczeniu zostaje schłodzone, dzięki czemu oczyszczacz nie ma wpływu na temperaturę panującą w pomieszczeniu. Airfree jest bardzo tani w utrzymaniu, ponieważ nie posiada wymiennych części eksploatacyjnych, a dodatkowo pobiera mniej prądu od 40W żarówki.

Oczyszczacz Airfree E80 okazuje się przydatny m.in. w pokojach dziecięcych, kuchniach, łazienkach, a także w spiżarniach. Sprawdza się w wymagających miejscach, takich jak szpitale i laboratoria, w których występuje bardzo duże stężenie chorobotwórczych mikroorganizmów. Badania przeprowadzone w warunkach szpitalnych przez INETI w Portugalii wykazały zdolność niszczenia pleśni w 85% i bakterii w 81%. Na działaniu oczyszczaczy skorzystają osoby chcące poprawić jakość powietrza w swoim otoczeniu, ponieważ czyste powietrze poprawia koncentrację, odporność, jakość snu oraz ogólny wygląd skóry i włosów.

Co niszczy Airfree?


ROZTOCZA - roztocza oraz ich odchody są źródłem wielu groźnych dla zdrowia oraz życia uczuleń oraz alergii. Jest to najbardziej pospolity i tym samym wszechobecny alergen, bardzo trudny do usunięcia, jednak dzięki nowoczesnej technologii TSS, roztocza i ich populacje są skutecznie eliminowane.

OZON - Airfree obniża stężenie Ozonu z powietrza aż o 26%, co więcej sam go nie wydziela. Ozon jest szkodliwy dla tkanek płuc i powoduje podrażnienie gardła. Stanowi też groźną przyczynę rozwoju astmy.

PYŁKI ROŚLIN - pyłki roślin stanowią dużą przeszkodę dla alergików, szczególnie wiosną w okresie kwitnięcia. Airfree eliminuje niepożądane alergeny zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

WIRUSY I BAKTERIE - W powietrzu obecne są groźne bakterie i wirusy, które są źródłem większości chorób zakaźnych takich jak grypa, ospa czy różyczka. Airfree spala je wewnątrz ceramicznego rdzenia, tworząc bezpieczne warunki dla rozwoju dzieci.

ZARODNIKI PLEŚNI I GRZYBÓW - Oczyszczacz powietrza Airfree niszczy obecne w powietrzy grzyby, pleśnie i ich zarodniki, które są częstą przyczyną alergii.

ZAPACHY ORGANICZNE - Dzięki Airfree można cieszyć się powietrzem wolnym od wszelkich nieprzyjemnych zapachów, gwarantując świeże i czyste powietrze.

ALERGENY ZWIERZĄT DOMOWYCH - alergeny zwierząt domowych są często źródłem alergii u dzieci i alergików. Głównie są to enzymy, z którymi Airfree z łatwością sobie poradzi.

Zastosowanie:
 • pokoje dziecięce - stosowanie oczyszczaczy Airfree zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby wirusowe przenoszone drogą kropelkową, także zmniejsza dolegliwości wywoływane przez alergeny.
 • budynki szkolne i przedszkola - szkoły i przedszkola są siedliskiem wielu niebezpiecznych chorób przenoszonych drogą kropelkową. Dzięki umieszczeniu Airfree w salach lekcyjnych, ryzyko wystąpienia chorób, a nawet epidemii jest dużo mniejsze.
 • pracownie laboratoryjne, ośrodki zdrowia i szpitale - największe siedlisko groźnych chorób jest w szpitalach oraz laboratoriach, natomiast oczyszczacze powietrza Airfree z powodzeniem mogą być stosowane w takich miejscach.
 • budynki użyteczności publicznej oraz biura - Airfree można stosować w miejscach, w których przebywa wiele osób, występuje tam większe ryzyko szerzenia się niebezpiecznych chorób.
 • muzea, biblioteki, archiwa - na eksponatach i starych książkach osadza się wiele kurzu oraz pleśni szkodliwych dla przechowywanych przedmiotu. W celu uniknięcia zniszczenia okazów można zastosować oczyszczacz powietrza Airfree.
 • restauracje i hotele - Airfree można zastosować w restauracjach i pokojach hotelowych, co zwiększy komfort i bezpieczeństwo przebywania w takich miejscach, jak i polepszy opinie gości na temat danego miejsca.
 • kuchnie i spiżarnie - w kuchniach i spiżarniach mamy do czynienia z roztoczami jak i z pleśniami. Airfree bardzo szybko i efektywnie oczyści powietrze z niepożądanych drobnoustrojów.
 • statki i jachty - przy zwiększonej wilgotności występuje wiele pleśni i grzybów, szkodliwych dla zdrowia.
 • wspomagająco przy chorobach płuc - Airfree obniża stężenie ozonu, jak i alergenów i szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, dzięki czemu znacznie odciąża organizmy osób wrażliwych, z problemami przy oddychaniu.
 • pomaga w przechowywaniu taśm wideo i urządzeń optycznych - dzięki Airfree zostaje ograniczone do minimum ryzyko zniszczenia cennych wspomnień zawartych na nośnikach pamięci.


Dodatkowe funkcje

PARAMETRY TECHNICZNE

Oczyszczacz powietrza Airfree E80
 • Wydajność m2 32
 • Zużycie energii W 48
 • Poziom hałasu dB ultra cichy
 • Napięcie V/Hz 220/50
 • Wymiary wysokość cm 26,5
 • średnica cm 21,5
 • Waga kg 1,09
Opinie o produkcie Oczyszczacz powietrza HB AirFreeE80: Dodaj opinię »
Opinie Klientów bardzo pomagają w wyborze i zakupie odpowiedniego sprzętu, zachęcamy Państwa do dzielenia się swoimi opiniami na temat zakupionych w Megamedia.pl artykułów.
Podany adres e-mail nie będzie wykorzystywany do celów komercyjnych, sprzedawany lub udostępniany firmom trzecim.
Nikt nie dodał jeszcze opini dla tego produktu - bądź pierwszy!

» Dodaj opinię o tym produkcie (ukryj formularz)

Imię i nazwisko lub nick:

Adres email:

Opinia:

Wpisz w pole poniżej 4 cyfrowy kod widoczny na obrazku:

antyspam image